REMNANT 2’DE HANDLER DERSLIKı YANıNDA SEMPATIK BIR YöNTEM ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’de Handler Derslikı Yanında Sempatik Bir Yöntem Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’de Handler Derslikı Yanında Sempatik Bir Yöntem Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına bölüm atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gayrimümkün, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonrasında baziçe severlerle buluşacak. Bunun bağırsakin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler dershaneından geldi, yanı sıra küçük bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” saksılığıyla paylaşılan fragmanımızda, romanesk bir musiki eşliğinde künde süresince karakterimize haremlik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler sınıfının nasıl bir oyun deneyimi vadettiğine dayalı kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere kapik dostumuzun da çatışmalarda nite bir gösteriş üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler dershaneını tercih etmesi dâhilin münasebetlerden birisi de bu sempatik dostumuz olabilir mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında kaşkariko severlerle buluşdamızlık hazırlanıyor. Remnant: From the oyun Ashes’ı geride bırakabilecek bir oyun olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç kamer sonra sürekli baş başa göreceğiz.

Report this page